Flag Poland

ABVIK

abvik - O NAS

Biuro rachunkowe ABVIK to Twoje wsparcie w księgowości w całej Unii Europejskiej, ze szczególnym uwzględnieniem krajów skandynawskich. Zespół naszych ekspertów, w skład którego wchodzi biegły rewident i doradca podatkowy, specjalizuje się w obsłudze kadrowo-płacowej pracowników oddelegowanych. Nasze głębokie zrozumienie prawa międzynarodowego, wielu języków i lokalnych standardów gwarantuje indywidualne podejście i najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu.

Z naszych usług skorzystać mogą wszystkie kraje należące do Unii Europejskiej!

W odpowiedzi na potrzeby i
oczekiwania polskich inwestorów

Dotyczy to rynków europejskich, a także przybywających do Polski inwestorów zagranicznych. Naszą ofertę kierujemy głównie do przedsiębiorców delegujących pracowników do pracy za granicę jak również do firm jednoosobowych wykonujących różnorodne projekty z branży IT, branży usług budowlanych, montażowych oraz stoczniowych.

Lepiej niż zagraniczne firmy rozumiemy istotę oddelegowania pracowników co pozwala zoptymalizować obciążenia podatkowe w krajach UE. Biuro rachunkowe ABVIK specjalizuje się w obsłudze kadrowo – płacowej pracowników oddelegowanych do krajów UE.

Możesz nam zaufać!

Dzięki znajomości prawa międzynarodowego oraz prawa wewnętrznego krajów skandynawskich a także praktyki organów podatkowych doskonale rozumiemy realia funkcjonowania i potrzeby przedsiębiorstw kooperujących na rynkach europejskich. Wiemy jak ograniczyć formalności, ryzyka oraz obciążenia podatkowe w krajach skandynawskich tj. Norwegia, Dania, Szwecja.

Nasz zespół prowadzony jest przez biegłego rewidenta i doradcę podatkowego. Dotychczas zdobyte doświadczenie sprawia, że mamy aktualną i praktyczną wiedzę, która zapewnia naszym Klientom dużą przewagę konkurencyjną.

Obsługujemy małe i średnie przedsiębiorstwa oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, nie tylko działające lokalnie, ale także na terenie całej Polski.

Prowadzisz przedsiębiorstwo za granicą i nie wiesz w jaki sposób rozliczyć podatek?

Jesteś odpowiedzialny za swoich pracowników za granicą i nie masz pojęcia, w jaki sposób uporządkować sprawy księgowe?

Przyjdź do nas, zrobimy to za Ciebie!

Zainteresowany?

Jeśli nasza oferta Cię zainteresowała zapraszamy do kontaktu!
Przewiń do góry