Biuro rachunkowe ABVIK powstało w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania polskich inwestorów na rynkach europejskich a także przybywających do Polski inwestorów zagranicznych.

Naszą ofertę kierujemy głównie do przedsiębiorców delegujących pracowników do pracy za granicę jak również do firm jednoosobowych wykonujących różnorodne projekty z branży IT, branży usług budowlanych, montażowych oraz stoczniowych. Lepiej niż zagraniczne firmy rozumiemy istotę oddelegowania pracowników co pozwala zoptymalizować obciążenia podatkowe w krajach UE.

Biuro rachunkowe ABVIK w swojej ofercie posiada między innymi usługi z zakresu księgowości. Jest to przede wszystkim prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych, a także podatkowej księgi przychodów i rozchodów, jak również ryczałtu ewidencjonowanego. Naszym klientom oferujemy także pełną obsługę kadrowo- płacową, jak również doradztwo w sprawach podatkowych. Istnieje również możliwość uzyskania porady z zakresu zakładania działalności gospodarczej zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Dzięki znajomości prawa międzynarodowego oraz prawa wewnętrznego krajów skandynawskich a także praktyki organów podatkowych doskonale rozumiemy realia funkcjonowania  i potrzeby przedsiębiorstw kooperujących na rynkach europejskich.  Wiemy jak ograniczyć formalności, ryzyka oraz obciążenia podatkowe w krajach skandynawskich tj. Norwegia, Dania, Szwecja.

Nasz zespół prowadzony jest przez biegłego rewidenta i doradcę podatkowego. Dotychczas zdobyte doświadczenie sprawia, że mamy aktualną i praktyczną wiedzę, która zapewnia naszym Klientom dużą przewagę konkurencyjną.

Obsługujemy małe i średnie przedsiębiorstwa oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, nie tylko działające lokalnie, ale także na  terenie całej Polski. Księgowość Gdańsk i cały kraj tylko z ABVIK.

Prowadzisz przedsiębiorstwo za granicą i nie wiesz w jaki sposób rozliczyć podatek? Jesteś odpowiedzialny za swoich pracowników za granicą i nie masz pojęcia, w jaki sposób uporządkować sprawy księgowe? Przyjdź do nas, a zrobimy to za Ciebie!

Siedziba Biura Rachunkowego ABVIK znajduje się w Gdańsku. Nasi konsultanci z chęcią odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania, a także przedstawią niezobowiązujące oferty. Jeżeli pragną odwiedzić Państwo naszą stronę internetową, wystarczy jedynie wpisać w wyszukiwarce internetowej frazę przykładowo "biuro rachunkowe Gdańsk" lub "biuro księgowe Gdańsk". Coraz więcej osób decyduje się na prowadzenie własnej działalności gospodarczej za granicą. Jednak nie każdy dokładnie wie, w jaki sposób rozliczyć sprawy podatkowe. Aby uniknąć zbędnych formalności, a także pomyłek, warto zdać się na usługi

Zapraszamy do kontaktu.